![]() |
![]() ![]() |
komentáře uživatele :


Skvělé! Chci vědět jak ten souboj dopadne...


LudvíkRoiSoleil: Jo, to já když jela poprvé na pomě, tak jsem vystoupila v půlce na "mezisvahu". Přede mnou jeli totiž můj táta a můj bratr a můj bratr spadl z pomy. Táta za ním vystoupil, aby se o něj postaral a já vystoupila z pomy, protože jsem si myslela, že už je konec, když oba dva vystoupily. Bylo mi sedm, takže se asi není čemu divit... :D


Jsem zvědavá jak to dopadne...


Děkuji, za komentáře a jsem ráda, že vás ještě nepřestalo bavit to číst...


Už teď se těším na další kapitolu...


Mám hodně ráda fantasy a tenhle příběh mě opravdu zaujal... Jdu si přečíst další kapitoly.


Gora: Promiň, ale Big brother neznám... Ohledně vychloubání Šklíby se více rozepíšu v pokračování, prozatím řeknu jen to, že ne vždy se staří lidé vychloubají přítomností :D... Jo a díky za upozornění na chyby, zkusím to nějak opravit (tedy jestli to na tomhle vebu nějak jde).


človiček: Díky moc za konstruktivní kritiku. Jsem ráda, že jsi napsal svůj názor. Pokusím se tedy řídit tvími radami a v dalším díle se zlepšit.


Děkuji všem za skvělé komentáře a příště zarovnám do leva :D...


Mám to podobně, teda ne že bych všechny přímo nenáviděla, ale skoro všichni mi lezou na nervy...
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
desde [17], Desdemona La Rochelle [16], pampeliška [13], Chardonnay [12], BarboraKollmanová [11], majoranka [11], Taru [10], myskasro [6], Maurí [6], 1cursedpoetry2 [5], Wolfie [4]» řekli o sobě
zamilovana do nezamilovane doby řekla o Delivery :Mám ráda její názory. Mám ráda její tvorbu. Kdysi jsme si hodně psaly.. a přestože jsem ji nikdy neznala.... říkaly jsme si různý věci... myslím, že bude hodně... hodně...dobrej člověk ;)