![]() |
![]() ![]() |
komentáře uživatele :


Ailin: děkuji.. záměr byl, aby tak byla vnímána, takže mě komentář moc potěšil :)


vanovaso: to byl nějaký inteligentní hošan :))


Dozor: vanovaso: taron: Ailin: tak mně taky došla slova :) nějak jsem této "básni" nevěřila.. děkuji všem za komentář a zastavení :-)


ano, ti, kterých se to netýká, vědí vždy vše nejlépe.. závěr je naprosto super.. vidím v něm vícero poselství.. ale i to vítězství sama nad sebou, se mi moc líbí..
jestli máš ještě něco v šuplíčku, těším se na další ;)
jestli máš ještě něco v šuplíčku, těším se na další ;)


příjemné překvapení a vybočení z básní orionko, tahle povídka.. moc se mi líbí, vážně moc.. a myslím, že je krutě reálná.. v podobných vztazích to tak asi funguje.. jakmile jde jen o popovídání, případně sex.. lidé se sladí i když cítí, že v reálném životě, by to prostě nešlapalo.. citace z malého prince mě taky dostala.. je to má nejoblíbenější kapitola :-) sem tam jí připomínám dětem.. máš v ní hodně fajn myšlenek.. bez zástěrek.. to se mi líbí.. bolest i radost, sebezapření..
můj pocit z tvé povídky? no, že kdyby to byla celá knížka, asi bych si jí se zaujetím přečetla.. ;)
můj pocit z tvé povídky? no, že kdyby to byla celá knížka, asi bych si jí se zaujetím přečetla.. ;)


je to, jako si pomalu rozbalovat dárek.. očekávání, napětí, chvíle překvapení, rozuzlení.. v tomto případě asi příjemné..
tahle hravost mi dělá dobře, líbí se mi.. hlavně tato myšlenka "jen tak, protože jsi s ním ...
ať jsi, kde jsi ..." jo, jo!
tahle hravost mi dělá dobře, líbí se mi.. hlavně tato myšlenka "jen tak, protože jsi s ním ...
ať jsi, kde jsi ..." jo, jo!


vanovaso: děkuji.. ač vznikla spíš jako experiment, který vás měl podráždit, proměnila se v něco krásného.. mám ji ráda.. :-)


Ailin: myslím, že jsi vše řekla za mě.. :) je to tak.. díky


martin někde toho koně zapomněl :-( k nám chodí rok co rok po svejch, ach jo..
básnička je moc pěkná :)
básnička je moc pěkná :)


Zamila: nojo, seznamky nejsou zrovna intelektuální prostředí :D pravda
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Zdendulinka [16], Pjpajkis [16], Rigor Mortis [14], MACHAJDA [14], mannaz [12], Loreley [12], misháá [11], Daisy Moore [10], Putri [4], VykladacKaret [2], J.Rose [2]» řekli o sobě
wojta řekl o "Autor"sám :Nemám rád, když mě nutí, dělat něco z chutí. To se mě právě stalo, že chci vložit další ,,dílo" a hle, nejde to. Nejsem dosti aktivně kritický a počet vložených děl, začíná převyšovat počet kritik. Jistě, mohl jsem to přejít mlčky, zkritizovat nebo pochválit jiného autora- autorku, mohl jsem .... . Ale to se neslučuje s mým naturelem, avšak dříve, než-li začnu pěnit, bych se měl zeptat sám sebe k čemu to všechno vlastně je ? Někdo moudrý napsal, že inteligenci nelze jednoznačně definovat, ale je to zhruba stav přizpůsobení se lidem, kteří nebyli ochotni se přizpůsobit. Je to věc názoru, ale abych dostál pravidlům, budu kritizovat - sám sebe. Pravidla to nezakazují, navíc já se dostatečně znám natolik, abych věděl, co si mohu jako kritik k sobě, jako autorovi dovolit, mohu se proto plně opřít do významu díla, které jsem jako autor napsal a které současně, jako kritik kritizuji. Jednou jsem měl napsáno v posudku: v kolektivu je oblíben i když jej svým jednáním, často rozvrací. Tenkrát jsem se zlobil, dneska tomu musím dát za pravdu.