![]() |
![]() ![]() |
komentáře uživatele :


Ono to asi teda nebylo úmyslem, ale samo o sobě to právě přidává na té hrubosti, která k tomu perfektně pasuje. Ano, i ty hrubky.


Protože kdyby to napsal precizním čestinářským stylem tak by to ztratilo na té s-y/u-rovosti a nevím jak ty, ale já bych mu v tom případě nic z toho, co napsal, nevěřil.


Ty chyby se semka naprosto hodí. A možná bych trochu přitvrdil (,,Když už se ani ten harant nemůže ohřát chvíli v obchodě,") Dobrej závěr.


Ten závěr je jako to ,,malý hovno" - to se fakt nepovedlo. Samotnej caps lock se hodil jenom u slov slizcí, normální a dav (jinak chytrá myšlenka s tím zvýrazněním, fakt to v člověku začne evokovat představu na ,,slizouny", na ty jiné - nestádní lidi. Normální a dav zase na to hloupý stádo). Zatraceně dobré až prostě na ten závěr.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Martin Patřičný řekl o (ne)známá_firma :Před pár lety literatura přežila i svůj šílený nadbytek, těch, kdo píší, začalo být víc, než těch kdo čtou…ale – došlo k něčemu jinému: Tak dlouho se čekalo, že knihu zlikviduje televize, že knihy a čtení změní čtečky a audioknihy, o internetu nemluvě. Ale njestalo se to. Co se stalo doopravdy? Proměna je v tom, že vyhrály ženy. A vůbec nejde a nešlo o nějaké zápolení či o vítězství. Prostě jen daleko víc žen než mužů kupuje knihy, daleko víc žen čte a dnes myslím že i víc žen píše. Ženy zkrátka převzaly žezlo i otěže literatury a muži se sami odsunuli na vedlejší kolej, mimo mísu. Co všechno se muselo stát a stalo se od těch časů, kdy muži psali skoro všechny knihy a stvořili i všechny ženské postavy, o tom mám pár poznámek pod článkem. Literatura, královna kniha, byla vždycky něčím a nějak „ohrožená“. Teď tedy odkládá brnění a obléká košilku a sukni. Proměna literatury začíná. Co přinese, bůh suď. Nebo spíš bohyně?