![]() |
![]() ![]() |
komentáře k dílům uživatele :


Už od verše-Když jich je více k mání se bavím, ale pak jsi mě dostal, fakt povedený kousek, nej je sloka Baala či Usara...no a konec fakt korunuje vtipné čtivé dílko


A42: Děkuji, no takový hodně stručný přehled.:)


Super, tos jim to nandal :D Fakt povedené a ta hříšná nádoba jako třešnička na dortu... :)


Takový veršovaný průvodce náboženstvími - výstižné a milé a hezky veršované. :-)


Orionka: Děkuji. Máš pravdu, psalo se mi to opravdu lehce, a to poté, co jsem překonal rozladění z nějakého idiotského „otevřeného dopisu“ adresovaného komusi. Taková terapie poezií: „ narazíš-li na nějakou hovadinu, nezlob se a zparoduj ji.“ :)


Moc milé, hříšná nádobo :). Četlo se krásně plynule i lehce a je z toho cítit, jak lehce se i psalo. A přitom, tolik nápaditých a přesně padnoucích rýmů, že ta lehkost je až těžko neuvěřitelná. Asi ti začnu říkat důvěrně Publie nebo tak něco :))


Zamila: Rozumím ti, ale žánrová pestrost a těkavost jsou mé životní krédo, to už jiné nebude. Děkuji za komentář.:)


koiška: Je to tak, múzy někdy přilétají neočekávaně, na příklad poznámky z pivních tácků se velmi špatně čtou:)


Yana: Chápu, já tímto typem poezie celý život jaksi vyvažuji tu seriózní. Děkuji za komentář.


Zajímavé a "in", oceňuji odvahu se pustit do takového stylu a tématu, leč tematicky to není zrovna pro mě, no :-) Ale víceméně vydařené, jen místy kostrbaté.


Hezké,pobavilo a prosím, nezapomeň si dát do kapes ten notes a tužku, byla by škoda potkat múzu a nedělat si poznámky.:)


Mám raději tvoje jiné básnické polohy a nerada to píšu :-( Jako k zasmání je, to jo :-)


elisza: Tak moc děkuji, Elíšo. :)


Lehká, zábavná pro zasmátí. Moc hezká.


PrimaDen: Děkuji, to mě těší.


:-)) pobavila jsem se:-) čtu tě ráda:)


Lenča: Děkuji


Skvělá, originální, zábavná, ze života "moderních" básníků :)
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Katies [17], Wyrez [16], snehurka [15], cik [12], Dali [12], kdyztocitim [11], Dickens [8], Lů [6], lucidsubstance [4], NeuroSoul [2]» řekli o sobě
Le Jerrr řekl o Adrianne Nesser :Anet... " upe nejvíc v pohodě holčina"--- takoýhle komentář by byl asi v dnešní době populární a zcela normální, ale myslím, že bude prostě stačit když napíšu: " Anet, seš super holka a moc si tě vážím, tak ať ti to zůstane....Už teď, i když mám ještě opici jak hovado, se moc těším na tu oslavu v Díře!!!: )