![]() |
![]() ![]() |
komentáře k dílům uživatele :


Zacatek byl slibny radoval jsem se z formy i rytmu / vo me vadilo bylo 3xprach 2x vteřinou a tecka na konci co ti nekam utekla :)


Začátek mě chytil a odtáhl až ke konci. Je to psané perem starodávným, leč přec silnou přítomnost z toho cítit jde. Líbí.


připadá mi to rozjímání před spánkem... :)
Pěkné.
Pěkné.


Je to zajímavé puzzle, opravdu mozaika, asi bych to ale rozdělil do více slok...


zajímavé několikrát jsem si četl a pokaždé stejný pocit... zajímavá!!!


je těžké vyjádřit pocit nad faktem sebepoškození, byť s vyšší myšlenkou... mám vždy v sobě rozpaky s adekvátní reakcí na očekávanou odpověď...


Znám texty, které jsou ve sloupcích a dají se rozdělit několika způsoby. Něco takového dát dohromady je pro člověka dost těžké. A těžké je to i luštit. Ale to asi nebude ten případ. V tom asi nespočívá tvůj experiment. Pokud ano, může to být zajímavé pro někoho, kdo má dost času. Pro mne je to takto v jednom špalíku ...... :-(


maloučko souhlasím s Yanou, do poloviny je nádherná, na konci už jen hezká. Ale ...líbí se mi! :-)


Má svoji hloubku, má cenu! Zasloužila by si víc tvého času.
Mě by se líbil tento konec:
A ty?
A ty jen sníš!
Mě by se líbil tento konec:
A ty?
A ty jen sníš!


u tebe mám často problémy s pochopením ...ale každopadně jsou pro mě vždy zajímavé...a přemýšlím...
Tahle se mi líbí.........je mi blízká..........kupodivu:-)
Tahle se mi líbí.........je mi blízká..........kupodivu:-)


Vis asi si ny tvuj styl moc nezvyknu ake i tak to neco ma


líbí se mi ten pomalý začátek a náhlý spád... /zázračné chvíle-hledají cíle/ ... nádech a už se nezastavím až do konce a musím to číst znovu ... :)
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Katies [17], Wyrez [16], snehurka [15], cik [12], Dali [12], kdyztocitim [11], Dickens [8], Lů [6], lucidsubstance [4], NeuroSoul [2]» řekli o sobě
Martin Patřičný řekl o (ne)známá_firma :Před pár lety literatura přežila i svůj šílený nadbytek, těch, kdo píší, začalo být víc, než těch kdo čtou…ale – došlo k něčemu jinému: Tak dlouho se čekalo, že knihu zlikviduje televize, že knihy a čtení změní čtečky a audioknihy, o internetu nemluvě. Ale njestalo se to. Co se stalo doopravdy? Proměna je v tom, že vyhrály ženy. A vůbec nejde a nešlo o nějaké zápolení či o vítězství. Prostě jen daleko víc žen než mužů kupuje knihy, daleko víc žen čte a dnes myslím že i víc žen píše. Ženy zkrátka převzaly žezlo i otěže literatury a muži se sami odsunuli na vedlejší kolej, mimo mísu. Co všechno se muselo stát a stalo se od těch časů, kdy muži psali skoro všechny knihy a stvořili i všechny ženské postavy, o tom mám pár poznámek pod článkem. Literatura, královna kniha, byla vždycky něčím a nějak „ohrožená“. Teď tedy odkládá brnění a obléká košilku a sukni. Proměna literatury začíná. Co přinese, bůh suď. Nebo spíš bohyně?