https://www.youtube.com/watch?v=jhl6c5wuvw8&feature=youtu.be
![]() ![]() ![]() ![]() |
.. takové malé zamyšlení ze známého prostředí..
![]() ![]() ![]() ![]() |
.. za některé věci si asi opravdu můžeme jen a jen sami :)
![]() ![]() ![]() ![]() |
.. jsem pro každou špatnost a tak jsem se nechala Orionkou svést a zkusila jsem něco vyplodit do soutěže na http://www.versoteparna.cz/.. zadání - rispet (ABAB CC DD) a použití slov: okno, muž, noha, duch, vůz .. berte to jako hru, ale klidně se vyjádřete :))
![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() ![]() ![]() |
všem andělským maminkám a jejich dětem tam v nebi..
![]() ![]() ![]() ![]() |
opět soutěžní 3. kolo - versoteparna.cz // zadání rispet - (ABAB CC DD) a použití slov: radost, rameno, potlesk, mrcha, blesk - snažila jsem se dodržet rytmus na 11 slabik a vzhledem k tomu, že jsou slova v zadání z románu EMR - Černý obelisk, zkusila jsem báseň obsahově formovat tímto směrem.. ale je to fuška teda! :-))
![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() ![]() ![]() |
opět soutěžní 2. kolo - versoteparna.cz // zadání rispet - (ABAB CC DD) a použití slov: krasavice, klášter, atom, světlo, ruka // .. tak to dopadá, když si vzpomenete na další kolo soutěže ve chvíli, kdy do jeho uzávěrky zbývá už jen pár minutek a ještě vám, jako na potvoru zrovna, když vůbec nestíháte, přijde na kafe tchyně! :))
![]() ![]() ![]() ![]() |
Jedna starší, v máji se vracející...:-)
![]() ![]() ![]() ![]() |
Múza se opět někde fláká, tak jsem zalovil v archivu... :-)
![]() ![]() ![]() ![]() |
Jednou, ještě na jiném pracovišti, jsem si všiml, že má kolegyně je dnes jaksi jiná, celá rozjařená! Zeptal jsem se jí, co tak pěkného se přihodilo, že má takovou dobrou náladu! Se šibalským úsměvem mi odhalila své pravé rameno a na něm měla Henou nakreslenou krásnou pumu ve skoku! I já byl ten den nějak rozverný a o přestávce jsem jí napsal tuhle básničku. Ještě teď mi v uších zní její smích něžnou rolničkou!
![]() ![]() ![]() ![]() |
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Čertíček24 [17], Regnator [17], vanHorn [14], karanek [12]» řekli o sobě
Liss Durman řekla o Adrianne Nesser :Skvělej člověk, kterej nikdy nezklame!! Je s ní prdel.. Kdo nezažije, nepochopí! Chybíš mi, ty i ten zbytek supr lidiček ze třídy...!