![]() |
![]() ![]() |
komentáře k dílům uživatele :


Krásná. Plná tajemné energie a kouzla jako letní bouřka.


Taky jsem minulý týden seděl v horách na Slovensku na terase při svitu hvězd do hluboké noci při sklence vína, komáři tam nebyli, tak to bylo super, bouřka nebyla a žena neodešla, nevadí vína bylo pro oba dost :-). A přestože jsme debatovali, bylo v tom nejhlubší ticho. Vnímám ho z tvé básně, kterou si okořenil ŽblaBuňkovským humorem. Připíjíš s hvězdami, podobně psal i Li Po, než se utopil, když si chtěl na připít s odleskem měsíce na vodní hladině.


"Na zdraví", moc se mi líbí, taková milá, hezky plynoucí, obrazotvorná.


příjemná jako vždy.....:.)
Navíc...jsi ve mě tou tvou pohodovou bouřkou vyvoval vzpomínku na mou oblíbenou knihu Saturnina od Jirotky...znáš? Jak dědeček se v bouřce chodil procházet, ..díval se na "konkurenci"...pokud tuto knihu znáš,.,,,víš jak to myslím:)))))))
Navíc...jsi ve mě tou tvou pohodovou bouřkou vyvoval vzpomínku na mou oblíbenou knihu Saturnina od Jirotky...znáš? Jak dědeček se v bouřce chodil procházet, ..díval se na "konkurenci"...pokud tuto knihu znáš,.,,,víš jak to myslím:)))))))


Tohle je mily a hezky ... Fakt ... A taky je to dobra zprava :) ... Ze te nasla ...


ano, a ten závěr je obzvlášť povedený, jak bych to nazvala? takovou lidovou, nebo lidskou moudrost vnímám z tvých básní


krásně hravé....tvoje verše mě moc baví číst........:.)


TheShmash: Sucháč: Nessie:
díky za návštěvu a vaše komenty
díky za návštěvu a vaše komenty


hm, povedla se ti, ale je mi z ní úzko, dnes klobouk smekám já, tuhe si ukládám, ta tučná písmena v závěru mě uzemnila


taron:
slovo živí poezii - dobré jídlo tělo
zařídil to stvořitel a tak by to být mělo
slovo živí poezii - dobré jídlo tělo
zařídil to stvořitel a tak by to být mělo
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
basak.venda [15], Sluníčková [4]» řekli o sobě
Le Jerrr řekl o Delivery :Teress...bezva holka...sem rád, že sem přežil zu změnu...po cca třech letech se člověk změní....a musím dodat, že Teress už je velká ženská a moc jí to sluší...takže chlapy, kluci, hoši či junáci-DEJTE SI NA NÍ BACHA!!!!: )