![]() |
![]() ![]() |
komentáře uživatele :


jaksi tvé ,,rebelanství tady,, osobně nereflektuji. Je tu víc rebelantnějších rebelů a rebelantek.


nevypadaly. Prospělo by to tomu. Mimochodem (mimochod - věc co chodí mimo) napíšeš omyl správně s tvrdým Y, ale hned na d tím máš mýlit se s měkkým.


8-D Někam si to musím přepsat.
Bezva (ačkoliv ty okovy no..)
Bezva (ačkoliv ty okovy no..)


Nechal bych první a poslední sloku a doprostřed vlepil něco naprosto nesouvisejícího obsahem i formou, jako takovou reklamu která by čtenářovy myšlenky vychýlila stranou a on měl trochu čas na uvažování o čem byla ta první sloka a hledal v té poslední na tu první návaznost.


Ciryl Hoschl by měl radost, páč ty jsi skrytý talent a případ pro psychiatra. Přečíst si něco od tebe, nebo celé odpoledne pít absint - vyjde to na stejno, chlope.


i tenhle počin se mi líbí. Snad tím, že ve své stručnosti vystihl to co šlo říct i hromadou slov ale ne tak hezky a srozumitelně


Velmi povedené. Ten začátek by mohl být klidně politickým heslem.


Zasloužilo by si to lepší název. Když čtu o dunící ozvěně v tunelu a ten zbytek atak, nenapadá mě skorem, že by šlo o něco citového.


Trochu mi to připomíná Smrt v Benátkách. Krása na dosah, přec nedosažitelná. A autor si v skrytu duše přeje, aby to tak zůstalo, neb, ač si to sám neuvědomuje, potěšení mu přínáší pouze to, že se smí tou krásou kochat.


zaplnili jsme tu už tolik místa, že si toho ani nevšimne. A na tvých slovech něco bude ano. Vlastně je to jako s hudbou, nové styly a způsoby s sebou nesou možnosti jak překračovat hranice žánrů a to sebou nese i otázku je-li třeba hudba ještě hudbou, když se v ní nehraje ani nezpívá...a ani já se necítím vyřešit problém co ještě je a co už není básnička.


chybí mi tam jistý melodramatický aspekt, něco co dává slovům víc než funkci informativní. Slova by v poezii měla mít hlavně funkci popisnou, to mi tu chybí.


neříkám že nemá, ale postrádá to jisté prvky, které dělají básničku básní, osobně mám taky rád cizí názvy v poezii (jsem futurista).
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0+1 skrytých» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Dívka v modrém řekla o Severak :Dlouho jsem přemýšlela, co napsat, ale ztrácím se v tom a nemám slov. Strašně silně mi imponuje a já nevím proč. Chci to zjistit!