psanci.cz

básně, básničky, povídky

» Komentáře v galerii

přidáno 22.05. 00:40
Strach: *puero (autokorekt posr...)
přidáno 22.05. 00:40
Strach: človiček: ona Leslie je talent, který se rodi přirozeně a krásné, pero odpustí, když jí k němu prirovnam. Tohle prostě máš, nebo ne. Umí do erl vytisknout něčím, co se nenaučíš
přidáno 17.05. 16:37
Leslie: človiček: Jeee, děkuju. Ale já své obrazy neprodávám. Za celý život jsem namalovala asi jen to, co je tu vidět (kromě dětství). A většinou to byl dárek pro někoho, takže žádné z nich už nemám. Akorát to aktuální ekvádorské mam doma, ale s nima možná jednou budu chtít něco udělat, až/jestli jich bude víc. Možná.

» Poslední video v deníku

Svět nemá slzy rád ...

» Poslední komentáře

přidáno 23.06. 08:13
Brigita: Trefně vyjádřené ... ale Dandy má pravdu: "život nám rozdal karty, ale proč hrát dokola stejnou hru" ...
přidáno 23.06. 08:10
Strach: Trochu delší, krásné obrazy, jemně plynulé. Hezky podáno. K anotaci my vyjelo v mysli "I wish i have an angel, for one moment of love..."
přidáno 23.06. 08:08
Strach: Kristína Melegová: já se budu červenat. Děkuji.
přidáno 22.06. 22:51
Dandy: Někdy seto tak vy vrbý. Povedené.
přidáno 22.06. 12:22
Vilík: Sasanka: to je hezké

» Poslední diskuzní příspěvky

shane: Hodně štěstí, lásky, zdraví i slunečné pohody v novém roce 2026 Přeje starý pistolník Shane
LUKiO: Herr_Jaroslav: Toto zde funguje už roky. Platí pravidlo něco za něco: chceš-li zde publikovat, tak nebuď pasivní a přečti si i ostatní autory a okomentuj jejich díla. Jedno přečtení a jeden komentář je si myslím rozumná cena za publikování jednoho vlastního díla. Dvě minuty času versus pouze placené...
Herr_Jaroslav: ... napsal jsem sice adminovi, ale třeba to půjde rychleji takto: Poradíte mi, kde tady lze zrušit profil? Asi to není na první pokus, jak by běžný uživatel očekával. A nebo nejsem dostatečně soustředěný. Děkuji.
Herr_Jaroslav: Takže se tady vynucují komentáře, pokud chci vložit další text, musím povinně předstírat, že mne zajímá nějaký autor a napsat mu tam komentář. To je tak strašně stupidní princip, že po jednom dni existence mizím. Fakt netuším, který myšlenkový velikán takovou hovadinu vymyslel. Díky bohu, že existuj...
Miras2250: LUKiO. Moc děkuji za vstřícnost. Ani jsem nečekal, že se tím budete zabývat. Nakonec spokojenost na všech stranách. Mám i zpětné vazby od autorů. Takže ještě jednou velké díky a hezký zbytek dne. Miras2250
» narozeniny
edgar84 [16], Paloma [14], Nessie [13], pokemon [11], Rohatý [1]
» řekli o sobě
človiček řekl o "Autor"sám :
Jsme stejní,ve verších ostatních hledáme sebe,hledáme odpovědi na své pocity,emoce,lásky,bolesti trápení.Jsou verše které nás přesahují a verše které teprve rostou,přesto to píše jedna velká bytost složená z lidí,Mějme tu bytost,naše kolektivní fluidum rádi,rozvíjejme ho a pomáhejme mu.S láskou k Vám všem človíček.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming